Minnesota Wild vs. Anaheim DucksZADARMO ŽIVÝ STREAM (1/20/21): Sledujte NHL online | Čas, TV, kanál

Minnesota Wild se ve středu 20. ledna 2021 (1/20/21) utká v Honda Center v kalifornském Anaheimu s Anaheim Ducks v zápase základní části NHL.

Fanoušci mohou zápas sledovat zdarma prostřednictvím zkušební verze služby fuboTV.

TV: NBCSN

Vyhledávač kanálů: Verizon Fios, AT&T U-verse, Comcast Xfinity, Spectrum/Charter, Optimum/Altice, Cox, DIRECTV, Dish, Hulu, fuboTV, Sling.

Přímý přenos: fuboTV (bezplatná zkušební verze)

***

John Gibson si při svém dvacátém shutoutu v kariéře připsal 33 zákroků a Nicolas Deslauriers skóroval na začátku třetí třetiny pondělního zápasu Anaheim Ducks proti Minnesotě Wild (1:0).

Po dvou bezbrankových třetinách, v nichž dominovali Gibson a brankář Minnesoty Cam Talbot, proměnil Deslauriers skvělou přihrávku nového obránce Ducks Kevina Shattenkirka ve svůj první gól v sezoně. Kačeři si tak připsali první vítězství v sezoně a zároveň vyhráli na domácím ledě popáté v řadě.

“Byl to veskrze dobrý výkon,” řekl Deslauriers. “Když se vám podaří tyhle neproměněné nájezdy, všechno se otevře a já to tam prostě musel dát. To byla skvělá přihrávka od Shattyho.”

Shattenkirkova asistence byla jeho prvním bodem od chvíle, kdy vítěz Stanley Cupu podepsal smlouvu s Ducks, kteří zahájili čtyřzápasovou domácí sérii prvním zápasem v Honda Center po 313 dnech od začátku nové sezony, kdy dvakrát prohráli ve Vegas.

Talbot zastavil 27 střel při první prohře Wild v sezoně. Minnesota zahájila ročník hned na dálnici I-5 v Los Angeles tím, že se z dvou dvougólových deficitů dvakrát prosadila ve třetí třetině a stala se tak prvním týmem v historii NHL, kterému se to podařilo v prvních dvou zápasech.

Divočáci prohráli 0:5 v přesilových hrách a na začátku sezóny snížili na 0:16.

“To je dnes rozdíl,” řekl Zach Parise z Minnesoty. “Dostáváme všechny ty příležitosti, dobré pohledy, ale když na to přijde, musíme z toho skórovat. Už tři zápasy a ještě jsme nic nedokázali. Pohybujeme se s pukem v pohodě. Dostáváme čas v pásmu, ale musíme mít výsledky, zejména v zápasech, jako je tento.”

Talbot dal v prvních třech zápasech v novém týmu sedm gólů, ale veterán předvedl v Honda Center několik ostrých zákroků.

(Na této zprávě se podílela agentura Associated Press)