9. hét NFL OVER UNDER tippek

Mindkét csapat jól védekezik, de sok pontot kaptak az elmúlt hetekben, míg mindkét támadójáték továbbra is eredményes és ponterős, annak ellenére, hogy Lamar Jackson és Philip Rivers irányítók nem következetesek.

Az utóbbi négy meccsük mindegyikén legalább 50 pont született, és nem sok okunk van azt hinni, hogy vasárnap nem érik el újra ezt a határt. Egy 30-27 típusú meccset várok.

DENVER BRONCOS ATLANTA FALCONS (50)

Kicsit ijesztő 50 fölé menni két ilyen megbízhatatlan csapatnál, mint ez, de Drew Lock és a Denver támadójátéka felébredt a vasárnapi, Los Angeles Chargers elleni meccs második félidejében, és tulajdonképpen jó jel, hogy az Atlanta támadójátéka viszonylag csendes volt a múlt héten. A hullámvasútnak folytatódnia kell, mivel a Falcons több mint 30 pontot szerez egy olyan D ellen, amelyet az elmúlt két hétben bántalmaztak.

Ez a meccs a 60-as határokat fogja nyomni, mivel mindkét védelem küzd, Lock megtalálja a ritmusát és a Falcons egészségesebb lesz.

NEW YORK GIANTS AT WASHINGTON REDSKINS (41.5)

Mindkét védelem a vártnál sokkal jobban teljesített az elmúlt hetekben, miközben mindkét támadás továbbra is rendkívül hiteltelen. Ez a kettő együtt 39 pontot hozott össze, amikor októberben találkoztak, de Chase Young most egészségesebb, és egyik támadójáték sem sokat fejlődött.

Nem érzem jól magam Daniel Jonestól ezen a helyen rövid pihenővel. Ez a meccs aligha éri el a 30 pontos határt.

PITTSBURGH STEELERS AT DALLAS COWBOYS (41.5)

Miért van ez a 40 pont? A Cowboys gyakorlatilag bedobta a törülközőt támadásban, az utóbbi két meccsen mindössze 12 pontot dobtak, de a védelem is jobb volt az utóbbi időben. Ennek egy olyan kiütésnek kellene lennie, amelyben a Steelers leveszi a lábát a gázpedálról, miközben a második félidőben 24-3 körüli különbséggel vezet.