Chargers zadają cios nadziei Raiders na playoffy dzikim zwycięstwem w OT

W.G. Ramirez – The Associated Press

Posted: Grudzień 18, 2020
Ostatnio aktualizowane: December 18, 2020

herbert-henry-121720
Los Angeles tight end Hunter Henry, w lewo, świętuje z quarterback Justin Herbert, w prawo, po zdobyciu 10-jardowego przyłożenia podczas pierwszej połowy Chargers “30-27 OT zwycięstwo nad Las Vegas Raiders w czwartek. (Chris Unger/Getty Images)

Justin Herbert zdobył 1 jardowe przyłożenie, aby dać Los Angeles Chargers zwycięstwo w dogrywce 30-27 nad Las Vegas Raiders w czwartkową noc.

Chargers (5-9) przerwali dziewięcio-gamową passę porażek z ich odpowiednikami z AFC West. Raiders (7-7) stracili rozgrywającego Dereka Carra z powodu kontuzji lewej pachwiny w pierwszej kwarcie. Przegrali cztery z pięciu spotkań, co przekreśliło ich szanse na playoffy. Chwilę po tym, jak Daniel Carlson zdobył 23-jardowego gola w pierwszym posiadaniu Raiders, dzięki czemu Las Vegas wygrało 27-24, Herbert znalazł Jalena Guytona, który przeszedł przez obrońcę Keiseana Nixona i zdobył 53-jardowego gola, który pozwolił na zdobycie zwycięskiego punktu.

Los Angeles poprawiło się do 1-2 w dogrywkach, podczas gdy wszystkie cztery mecze przeciwko rywalom z dywizji zeszły do ostatniego zagrania.

• BOX SCORE: Chargers 30, Raiders 27 (OT)

Herbert, który celował w dziewięciu odbiorców i ukończył przynajmniej jedno podanie z siedmioma, był 22 na 32 z 314 jardami i dwoma przyłożeniami. Ustanowił rekord debiutanta NFL z jego ósmym 300-jardowym meczem.

Dla Raiders, fabuła szybko zmieniła się z must-win, aby pozostać żywym w polowaniu na playoffy, na how-to win z rezerwowym Marcusem Mariotą widzącym swoją pierwszą akcję jako Raider.

Just cztery dni po zwolnieniu ich koordynatora defensywy Paula Guenthera, plus brak czterech starterów w obronie, oraz posiadanie ich koordynatora ofensywy Grega Olsona po pozytywnym teście na COVID-19, Raiders stracili Carra, kiedy ten zawiódł przy trzecim podaniu w pobliżu linii bramkowej w pierwszej kwarcie. Carr natychmiast udał się do szatni i nie wrócił.

Mariota, nr 2 ogólny pick w 2015 roku przez Tennessee, nie pojawił się w grze, odkąd wkroczył w playoffowy mecz Tytanów w Kansas City 19 stycznia. The sixth-year pro był w na jeden snap w każdym z trzech playoffowych gier Tytanów w zeszłym sezonie i nie rzucił przyłożenia od wygranej 24-10 w Atlancie 29 września 2019.

Był opanowany w swoim powrocie od pierwszego snap.

Na jego pierwszym dysku, był 3 na 3 na 70 jardów i doskonale umieszczony over-the-top pass do Darrena Wallera. Mariota również scrambled dla 11 jardów dla pierwszego down.

Ale Chargers wykonane szybką pracę z ich ostatniego posiadania w pierwszej połowie, i wziął 17-10 ołów do szatni po Herbert odebrał Las Vegas ‘zdziesiątkowany wtórnych z identycznych kolejnych grach. Po podłączeniu się do KJ Hilla na 26 jardów na trzeciej próbie, Herbert znalazł Tyrona Johnsona na 26-jardowe trafienie TD. Było to 27. przyłożenie Herberta, które zrównało go z Bakerem Mayfieldem, jeśli chodzi o największą liczbę przyłożeń w historii NFL.

Mariota przeniósł swoją magię do drugiej połowy, prowadząc Raiders w dół pola podczas ich pierwszego dysku w drugiej połowie. Josh Jacobs rzucił się na główkę nad stosem i do strefy końcowej, aby ją zremisować.

Mariota skończył 17 z 28 na 226 jardów z jednym TD i jednym przechwytem. Pędził również na 88 jardów na dziewięciu podaniach, w tym jedno przyłożenie. Mariota został trzecim zawodnikiem Raider, który zdobył 150 jardów, 50 jardów, jeden TD i drugi TD w tym samym meczu, dołączając do Richa Gannona (2000) i Vince’a Evansa (1987).