For Immediate Release

Data: Tuesday, November 19th, 2019

Contact: Jay Fanta, General Manager

ROCHESTER, MN – The Rochester Honkers ogłosili terminarz na 2020 rok, oznaczający 27 sezon Honkers Baseball.

Otwarcie domu dla Honkers będzie we wtorek 26 maja przeciwko The St. Cloud Rox, z pierwszym boiskiem rzuconym o 6:35

Mecz domowy od poniedziałku do czwartku rozpocznie się o 6:35, w piątek o 7:05, w sobotę o 6:05, a w niedzielę o 1:05. W tym sezonie odbędą się mecze trzydniowe 2 czerwca, 17 czerwca (Double Header) i 8 lipca, a wszystkie trzy mecze rozpoczną się o 12:05.

Liga, która gra dwie połowy, aby określić uczestników playoff, zakończy pierwszą połowę 30 czerwca z drugą połową rozpoczynającą się następnego dnia. Liga będzie kontynuowała zeszłoroczny format rozgrywek. Zwycięzcy pierwszej i drugiej połowy pod-dywizji w dywizji Wielkich Jezior i Wielkich Równin będą uprawnieni do gry w playoffach. W przypadku, gdy zwycięzca drugiej połowy pod-dywizji wygra również pierwszą połowę, drużyna w pod-dywizji z najwyższym ogólnym procentem zwycięstw również wejdzie do playoffów. Dwie drużyny kwalifikujące się do playoffów w każdym podokręgu będą rywalizować w najlepszej serii trzech podokręgów. Dwie drużyny, które wygrają serię Sub-Divisional, rozegrają następnie jedno-meczowy mecz o mistrzostwo dywizji. Następnie dwaj zwycięzcy rozgrywek dywizji rozegrają jedno-meczowy mecz o mistrzostwo ligi.

Wykład Major League Dreams Showcase odbędzie się po raz ósmy 4 sierpnia 2020 roku. Mecz Gwiazd Ligi Northwoods odbędzie się 21 lipca. Lokalizacje Major League Dreams Showcase i All-Star Game zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

2020 Plany Flex są już dostępne! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych NOWYCH opcjach planów elastycznych.