Tom Brady jest z powrotem w rowku; New England Patriots nie tak bardzo

(CNN) The Atlanta Falcons widzieli ten scenariusz wcześniej. Drużyna NFL, prowadzona przez Toma Brady’ego, produkująca oszałamiający comeback, aby złamać serca.

I podczas gdy ostatnim razem Brady rozgrywający New England Patriots wrócił z deficytu 28-3 w Super Bowl LI, aby ogłuszyć Sokoły, 43-latek miał na sobie koszulkę Tampa Bay Buccaneers tym razem.

Brady rzucił 390 jardów i dwa przyłożenia w drugiej połowie, aby pomóc Buccaneers przezwyciężyć deficyt 17-0 w połowie, ostatecznie wygrywając 31-27.

Zobacz więcej

I to Brady’ego 46-jardowy touchdown pass do Antonio Brown — pierwszy w karierze Buccaneer od czasu podpisania po ośmiogamkowym zawieszeniu — aby dać drużynie z Florydy ich pierwsze prowadzenie gry późno w czwartym kwartale.

Po tym, jak pomógł swojej drużynie w jej trzecim zwycięstwie w czwartej kwarcie sezonu, Brady pochwalił “opanowanie” swoich kolegów z drużyny. Mieliśmy trudny początek, ale znaleźliśmy sposób na wygraną,” powiedział.

“Obrona dała z siebie wszystko, zrobiła kilka dużych zatrzymań. Ofensywnie, każdy wykonał kilka różnych zagrań i to było wielkie zwycięstwo dla naszej drużyny i będziemy musieli nadal budować na tym.”

Zwycięstwo poprawiło rekord Tampa Bay do 9-5 w tym sezonie z dwoma meczami pozostałymi do rozegrania. Potrzebują tylko jednego zwycięstwa w ciągu najbliższych dwóch tygodni, aby zaklinować miejsce w playoffach bez pomocy innych wyników w całej lidze.

READ: Rugby stoi ‘chodząca bomba zegarowa’, jak gracze dążą do działań prawnych nad zwyrodnieniową chorobą mózgu

Brady rzuca przepustkę przeciwko Atlanta Falcons. Brady rzuca podanie przeciwko Atlanta Falcons.

Nie tak różowo

Połączony z Bradym, Bill Belichick zbudował z Patriotami jedną z największych sportowych dynastii w historii amerykańskiego sportu.

Po tym, jak Brady został wybrany z 199. wyborem w drafcie 2000 roku, Brady i Belichick wygrali razem sześć Super Bowls.

Podczas przedłużającej się passy sukcesów Patrioci ustanowili rekord NFL 11 kolejnych lat występów w playoffach.

Jednakże, z Brady’m wybierającym cieplejsze klimaty po jego przeprowadzce do Tampa Bay i byłym NFL Most Valuable Player Cam Newton teraz na quarterback, ta passa sukcesów wygląda na zbliżającą się do końca.

Visit CNN.com/sport for more news, features, and videos

Newton (right) walks off the field against the Miami Dolphins. Newton (po prawej) schodzi z boiska przeciwko Miami Dolphins.

W niedzielę, mierząc się z dobrze zapowiadającymi się Miami Dolphins prowadzonymi przez wybór nr 5 z 2020 roku Tua Tagovailoa, Patrioci zostali pokonani 22-12, co oznacza, że zostali oficjalnie wyeliminowani z walki o playoffy.

To oznacza, że po raz pierwszy od 2008 roku fani nie będą mogli oglądać znaku firmowego Belichicka scowl na linii bocznej, gdy futbol trwa w styczniu w post-season.

“To oczywiście rozczarowujący dzień dla nas”, powiedział reporterom trener główny Patriots Belichick na wideokonferencji. “Nie zrobiliśmy niczego wystarczająco dobrze, aby wygrać ten mecz. Miami było po prostu lepsze od nas dzisiaj. To jest dolna linia.”